Szybkie Smaki: Księga Kulinarnego Czarowania w Mikrofalówce (Paperback)

Szybkie Smaki: Księga Kulinarnego Czarowania w Mikrofalówce By Julia Kowalik Cover Image

Szybkie Smaki: Księga Kulinarnego Czarowania w Mikrofalówce (Paperback)

$40.33


Usually Ships in 1-5 Days

Odkryj kulinarną magię gotowania w mikrofal wce z książką "Szybkie Smaki: Księga Kulinarnego Czarowania w Mikrofal wce." Pod pseudonimem Julia Kowalik, pasjonatka kuchni mikrofalowej i znawczyni wyjątkowych smak w, ta książka zabierze Cię w kulinarne podr że, gdzie szybkośc idzie w parze ze smakiem.


To nie tylko zbi r przepis w, to przewodnik, kt ry wprowadzi Cię w świat gotowania przy użyciu mikrofal wki, kt ra może byc magicznym narzędziem w kuchni. Niezależnie od tego, czy jesteś zapracowanym profesjonalistą, czy też poszukujesz pomysl w na szybkie i smaczne dania, ta książka dostarczy Ci inspiracji do tworzenia potraw, kt re zachwycą Twoje podniebienie.


Odkryj bogactwo smak w, aromatycznych przypraw i technik gotowania, kt re charakteryzują gotowanie w mikrofal wce. "Szybkie Smaki" pokaże Ci, że szybkośc nie musi iśc w parze z rezygnacją z autentycznego smaku.


Julia Kowalik dzieli się swoją pasją do kuchni mikrofalowej i dostarcza praktycznych wskaz wek dotyczących przygotowywania smacznych dań w ekspresowym tempie. Ta książka to doskonaly przewodnik dla każdego, kto pragnie wykorzystac potencjal mikrofal wki, aby przygotowywac pyszne posilki, niezależnie od tempa życia, kt re prowadzi.

Product Details ISBN: 9781835865606
ISBN-10: 1835865607
Publisher: Julia Kowalik
Publication Date: December 8th, 2023
Pages: 218
Language: Polish